Uskladnění vleku přes léto

Poskytujeme místo pro Váš vlek. Pokud nemáte kam dát vlek přes sezonu, nechcete si zabírat místo na své zahradě a kazit tak celkový dojem svého pozemku, nebo prostě chcete mít vlek blízko Orlické přehrady, kde máte svou loď a využít ho kdy se Vám zamane a bez zbytečných vraceních se pro něj i několik desítek kiometrů domů, tak si ho jednoduše nechte zaparkovaný u nás!


Vlek si můžete kdykoliv vyzvednout, nebo přijet udělat údržbu či opravit ho. V případě potřeby Vám i zapůjčíme některé nářadí a pomůcky anebo Vám odborně poradíme.Chcete-li prodloužit jeho životnost a dát mu nějakou péči, stačí říct!

Na požádání Vám můžeme zkontrolovat funkčnost vleku - světla, tlak v pneumatikách, stav pneumatik, stav brzd atd... V případě, že o některých závadách na vleku již víte, nebo je objevíme my, rádi Vám tyto závady odstraníme a vlek opravíme.

Při stání přes celou sezonu a při zimování a stání přes celou zimu podkládáme vleky tak, aby nestály pocelou tu dobu na pneumatikách a tím zbytečně netrpěly. Odlehčujeme je a promazáváme.
Snažíme se svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc a vše je na dohodě.


Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se.Váš tým Hook Marine