Přeprava lodí - Malá plavidla

Přepravujeme různé typy lodí do hmotnosti 3,5 T.

Proč volit přepravu od naší společnosti:

Důvody, proč si nás lidé mohou zvolit:

          Naše společnost přepravuje různé typy lodí. Máme bohaté zkušenosti s přepravou plavidel o maximálních povolených rozměrů (Šířka, Délka, Výška, hmotnost), ale převážíme i laminátové a plechové lodě, pramice, Nafukovací čluny s venými dny a další věci dle domluvy a žádostí našich zákazníků.


          Převážíme lodě po České republice a na žádosti odvážíme, nebo přivážíme lodě i po celé Evropě. V rámci přepravy většinou zajišťujeme i složení na vodu nebo vytažení z vody, pokud si to zákazníci přejí. Při přepravě dbáme na bezpečnost a snažíme se vyvinout maximální úsilý pro bezproblémový převoz. Pokud zákazník má svůj vlek a převáží se plavidlo na jeho vleku, vyžadujeme od něho papíry od vleku a vlek si sami před jízdou zkontrolujeme. Případné poruchy, jako jsou prasklé žárovky atd., automaticky opravujeme a následně jsou účtovány zákazníkovi. V případě, že skládáme nebo vytahujeme loď z vody, po kontaktu s vodou řádně proplachujeme a ošetřujeme ložiska kol a jiné náchylné části vleku. Toto platí zejména pokud vjíždíme s vlekem do slané vody. Jestliže zákazníkovi vezeme loď na vodu a budeme mu ji spouštět do vody(například na jaře), nabízíme zákazníkům možnost odtažení nejprve k benzínové pumpě, kde si může zákazník pohodlně dotankovat nádrž paliva.

          V případech, kdy potřebujete přivést loď a nemůžete být přítomni při převzetí lodi námi a loď není připravena k odtahu, připravíme loď na přepravu za Vás. Jedná se především o sundání a složení bimini, sundání a složení fendrů, provazů a dalších jiných věcí, které mohou vlát nebo ohrožovat okolí při cestě, kontrola paluby, zda není něco volně loženého a zda nehrozí riziko ztráty nebo poškození, kontrola podpalubí a kajut a případné zajištění věcí, které by při přepravě mohly způsobit nepříjemnosti.Snažíme se svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc a vše je na dohodě.


Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se.Váš tým Hook Marine