Antifouling - Antivegetační nátěry trupů

Nabízíme:

         Jako vůdce Vašeho plavidla jistě znáte, co dokáže voda a organismy v ní při delším nebo dlouhodobém pobytu ve vodě. Efektivně se různým nárůstům řas a jiným nepříjemným věcem dá zabránit pomocí antifoulingových nátěrů.
Tyto nátěry jsou používány zejména pro pobyt s lodí na moři, ale i pro sladkou vodu a celosezónní pobyt na přehradách.

         Jedná se o speciální nátěr Vašeho trupu lodi, který omezuje zachycení mikroorganismů, řas, mušlí a dalších jiných živých organismů, které se přichytávají na trupech lodi.

         Vyrábí se několik variant Antifoulingových nátěrů, které se dělí dle typu lodí, a rádi Vám poradíme, který z nich je nejvhodnější pro Vás.


          Děláme Antifoulingové nátěry na nové lodě, které Antifouling na sobě ještě neměly, provádíme opravy Antifoulingových nátěrů, pokud se Antifouling opotřebuje jen na určitých místech a na většině zbývající části lodě je ještě v použitelném stavu a děláme i kompletní obnovu Antifoulingu – umytí od řas a dalších nečistot, odstranění starého nátěru, ošetření a opravy trupu, přebroušení, nanesení několika základových vrstev a následné nanesení několika vrstev antifoulingu (dle typu a dle potřeby). Také samozřejmě ošetřujeme antifoulingem Z-náhony.

Nabízíme nátěry v různých barvách.

          Před prováděním Antifoulingových nátěrů, ve fázi čištění trupu, odstraňování řas a nečistot a případně před sundáním zbylého starého nátěru, je-li přítomen, je vhodná doba a příležitost k opravě trupu lodi, pokud není v pořádku.

         Dle domluvy děláme opravy trupů, opravy Gelcoatu, zapravení menších prasklinek, trhlinek a jiných poškození.

         Případně si v naší prodejně můžete Antifoulingové nátěry zakoupit v různých baleních, různých barev a pro vyhovující aplikaci. Prodáváme jak v plechovkách, tak jako spray na Z-náhony. Prodáváme ředidla i základní nátěry. Pro další informace nás kontaktujte a můžeme Vám poradit.


Snažíme se svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc a vše je na dohodě.


Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se.Váš tým Hook Marine