Kontakty

Logo Hook Marine

Jsme společnost zabývající se opravami, servisem a prodejem lodí, lodních motorů a veškerého lodního příslušenství. Náš sortiment zboží zahrnuje nepřeberné množství vybavení, pomůcek, doplňků a náhradních dílů pro lodě a vše, co je s nimi spojené.

Nabízíme k prodeji zboží od mnoha výrobců a dodavatelů. Vše nové se zárukou 24 měsíců, nebo dle typu zboží na některé věci až 5 let.

Mimo prodeje nabízíme svým zákazníkům možnost vytažení plavidla z vody po sezóně, přepravu lodí dle domluvy a přání zákazníka a posezónní prohlídku lodí nebo motorů. Posezónní prohlídky nebo servis je prováděn dle servisních manuálů a případné opravy jsou konzultovány se zákazníky nebo jsou prováděny přímo na jejich žádost. .

Také zazimováváme lodě a motory. Zazimování lodí a motorů je bezpečné připravení lodí i lodních motorů na přečkání dlouhé zimy, kdy se nepoužívají, a následně aby byl bezproblémový a bezpečný návrat na vodu na jaře.

K zazimování lodí nebo motorů poskytujeme prostory a pronájem místa na zimování a stání lodě po dobu až 8 měsíců, nebo dle dohody. K místu Vám můžeme dodat elektriku i pitnou vodu pro případ, že byste chtěli na lodích v době zimování vykonávat některé úkony a opravy sami.

Sídlíme nedaleko Orlické přehrady, což je výhodou pro pohodlnou přepravu Vaší lodě k nám.

Najde nás:

GPS souřadnice: 49°35'34.935"N, 14°5'20.037"E

Pro přechod na mapy.cz klikněte na mapu.

Mapa sídla Hook Marine